Prof. Dr. Hegedűs Csaba egyetemi tanár nyerte el az Árkövy emlékérmet

2021. január 04. - 12:45
Prof. Dr. Hegedűs Csaba egyetemi tanár, a FOK Bioanyagtani és Fogpótlástani nem önálló Tanszék vezetője nyerte el 2020-ban az Árkövy emlékérmet.

Az Árkövy emlékérem és jutalomdíj a Semmelweis Egyetem Fogorvostudományi Karának legmagasabb presztízsű kitüntetése, melyet az Árkövy Józsefről, a fogorvostudomány jeles alakjáról neveztek el.

A díjat évente az a fogorvoskolléga kapja, aki a megelőző két évben kiemelkedő szakmai művet publikált, illetve aki a fogorvosképzésben, a kutatómunkában, vagy a fogorvosi ellátás szervezésében, a lakosság ellátásában kiemelkedő eredményt ért el.

A rangos elismeréshez Hegedűs Csaba professzor úrnak tisztelettel gratulálunk!