Ismét tajvani vendégoktatók látogatták meg karunkat

2018. október 08. - 14:00
2018. október 8-12. között karunk vendége volt a Chung Shan Medical University három oktatója: Prof. Chun-Cheng Chen, Dr. I-Ting Wu és Dr. Hsiang Kao.

Ismét tajvani vendégoktatók látogatták meg karunkat

2018. október 8-12. között a Tajvani Nemzeti Kutatási Tanács - Magyar Tudományos Akadémia kétoldalú mobilitási pályázat "MTA magyar-tajvani kétoldalú nemzetközi egyezményen alapuló közös projekt” keretében karunk vendége volt a Chung Shan Medical University három oktatója: Prof. Chun-Cheng Chen, Dr. I-Ting Wu és Dr. Hsiang Kao.

Tajvani vendégeink Dr. Hegedűs Csaba tanszékvezető egyetemi tanár, Dr. Varga István általános dékánhelyettes, Dr. Lampé István oktatási titkárságvezető és Dr. Bakó József adjunktus kíséretében megtekintették a Fogorvostudományi Kar Bioanyagtani Laboratóriumát, oktatási termeit, köztük a CAD CAM termet is. Betekintettek a hallgatói komplex gyakorlatokra, szakrendelőkbe és meglátogatták karunk röntgen-vizsgáló egységeit.

Az idei látogatás alkalmával tovább erősödött a Chung Shan Medical University oktatóival ápolt szakmai kapcsolatunk és még szorosabbá vált a két egyetem közötti gyümölcsöző szakmai kapcsolat.

Prof. Hegedűs Csaba, Prof. Chun-Cheng Chen, Dr. I-Ting Wu és Dr. Hsiang Kao

Dr. Bakó József bemutatja a FOK Bioanyagtani Kutatólaboratóriumát