12 aug
Felkészültek az új tanévre
A hagyományos képzési formában kezdi meg a 2020/2021-es tanévet a Debreceni Egyetem – jelentette ki Szilvássy Zoltán rektor. Az egyetemi vezető kifejtette: az intézmény mindent megtesz, hogy az aktuális járványügyi szabályok betartásával megelőzze a megbetegedések további terjedését.
31 júl
Pótfelvételi – vár a Debreceni Egyetem!
Augusztus 9-én éjfélig lehet jelentkezni a pótfelvételi eljárásban meghirdetett, szeptemberben induló képzésekre. Újdonság, hogy – eltérően az előző évek gyakorlatától – több képzési területen állami ösztöndíjas szakok is választhatók.
24 júl
Stadionos évzáró két percben
A diplomaosztók legemlékezetesebb pillanatait örökítette meg a Debreceni Egyetem Multimédia és E-learning Technikai Központja. A rendhagyó tanévzárók eseményeit rövid klipbe sűrítették.
20 júl
Rendhagyó tanév a Fogorvostudományi Karon
A 2019/20-as tanév a hagyományos oktatási forma elmaradása ellenére, hallgatói és oktatói részről is pozitív visszajelzésekkel fejeződött be.
15 júl
Egyetemi dolgozói kitüntetések átadása
Rektori Elismerő Oklevél és Kiváló Dolgozó elismeréseket vett át karunk négy munkatársa 2020. július 15-én.
15 júl
Egyetemi dolgozókat tüntettek ki
Kiváló Dolgozó és Rektori Elismerő Oklevél elismeréseket vettek át a Debreceni Egyetemi munkatársai szerdán az Aulában. A kitüntetéseket a hagyomány szerint a március 15-i ünnepségen adták volna át a díjazottaknak, idén azonban a járványügyi veszélyhelyzet miatt a megemlékezés elmaradt.
11 júl
Vége a rendkívüli tanévnek
A Debreceni Egyetem hallgatói rendhagyó helyszínen, a Nagyerdei Stadionban vehették át a diplomáikat július első két szombatján. A rendkívüli diplomaosztó második ünnepségén 9 kar végzősei dobhatták magasba sapkájukat.
06 júl
Felajánlás a FOK Könyvtár részére
Dr. Nagy Dominik 2000-ben végzett fogorvos kollégánk Karunknak ajándékozott több évfolyamnyi angol nyelvű szakmai folyóiratot.
02 júl
Dupla tanévzáró a stadionban
Két hétvégén rendezi intézményi szintű tanévzáró ünnepségét a Nagyerdei Stadionban a Debreceni Egyetem. Július 4-én, szombaton 17 órai kezdettel öt, július 11-én, szombaton 17 órától pedig kilenc kar összesen csaknem 2500 végzőse kapja meg jelképesen diplomáját.
30 jún
Tájékoztató a DE Fogorvostudományi Kar és a DE KK Fogorvosi Szolgálat 2020.06.15-től érvényes Betegellátási rendjéről
Tájékoztató a DE Fogorvostudományi Kar és a DE KK Fogorvosi Szolgálat 2020.06.01-től érvényes Betegellátási rendjéről