Együttműködési megállapodás az Ungvári Egyetem Fogászati Szak és Karunk között
2018. október 24-én ismét együttműködési megállapodást kötött az Ungvári Nemzeti Egyetem és a FOK.
Nemzeti felsőoktatási ösztöndíjak átadása a Fogorvostudományi Karon
Nemzeti felsőoktatási ösztöndíjak átadására ünnepélyes keretek között 2018. október 24-én került sor.
Ismét tajvani vendégoktatók látogatták meg karunkat
2018. október 8-12. között karunk vendége volt a Chung Shan Medical University három oktatója: Prof. Chun-Cheng Chen, Dr. I-Ting Wu és Dr. Hsiang Kao.
19 júl
Kitüntetések, elismerések átadása a FOK 2018. évi Diplomaosztó Ünnepségén
Karunk diplomaosztó ünnepségén több kitüntetés és ösztöndíj is átadásra került.
19 júl
FOK Diplomaosztó Ünnepség 2018.
2018. június 29-én a Fogorvostudományi Kar 111 végzős hallgatója vette át diplomáját, köztük 51 magyar és 56 külföldi diák, a világ minden tájáról.
3rd Global Congress & Expo on Materials Science & Engineering Róma 2018.
3rd Global Congress & Expo on Materials Science & Engineering konferencia
DErbi 2018
Idén harmadik alkalommal rendezte meg a Debreceni Egyetem az egyetemi polgárok napját, a Dolgozói DErbi-t.
Academy of Prosthodontics Chicago 2018.
Az Academy of Prosthodontics idén ünnepli megalakulásának 100. évfordulóját.
20 már
Egészséges Száj Napja 2018
2018. március 20-án a Magyar Fogorvostan-hallgatók Egyesülete (MFHE) szervezésében megrendezésre került az Egészséges Száj Napja 2018 program.