06 júl
Felajánlás a FOK Könyvtár részére
Dr. Nagy Dominik 2000-ben végzett fogorvos kollégánk Karunknak ajándékozott több évfolyamnyi angol nyelvű szakmai folyóiratot.
02 júl
Dupla tanévzáró a stadionban
Két hétvégén rendezi intézményi szintű tanévzáró ünnepségét a Nagyerdei Stadionban a Debreceni Egyetem. Július 4-én, szombaton 17 órai kezdettel öt, július 11-én, szombaton 17 órától pedig kilenc kar összesen csaknem 2500 végzőse kapja meg jelképesen diplomáját.
30 jún
Tájékoztató a DE Fogorvostudományi Kar és a DE KK Fogorvosi Szolgálat 2020.06.15-től érvényes Betegellátási rendjéről
Tájékoztató a DE Fogorvostudományi Kar és a DE KK Fogorvosi Szolgálat 2020.06.01-től érvényes Betegellátási rendjéről
23 jún
Tanévzáró a stadionban
Idén rendhagyó módon, nem kari, hanem intézményi szintű ünnepségen és a Nagyerdei Stadionban zárja a tanévet a Debreceni Egyetem. A 14 kar végzősei július első két szombatján, 4-én és 11-én búcsúzhatnak el a diákévektől.
18 jún
A biztonságos ellátásért
A Debreceni Egyetem betegellátó intézményeiben a betegek és a dolgozók védelme, illetve az ellátás biztonsága miatt tartják fent a látogatási tilalmat. A döntés hátteréről a Klinikai Központ elnöke és a DE Járványügyi Munkacsoport vezetője szerdán tartott tájékoztatót.
17 jún
Zárjuk közösen a tanévet!
A koronavírus miatt kialakult helyzetben rendkívüli tanévet zár a Debreceni Egyetem. Az intézmény a körülmények ellenére is szeretné emlékezetesen búcsúztatni végzőseit a Nagyerdei Standionban tervezett közös ünnepségen. A hallgatói igények alapján döntenek majd a program megrendezéséről.
16 jún
Marad a látogatási tilalom
A Debreceni Egyetem betegellátó intézményeiben nem oldják fel az általános látogatási tilalmat. Még mindig fennáll a fertőzés bejutásának veszélye, ez pedig veszélyeztetheti az ellátókapacitás biztonságos növelését- írta körlevelében a Klinikai Központ elnöke.
29 máj
A DE Fogorvostudományi Kar és a DE KK Fogorvosi Szolgálat 2020.06.01-től érvényes Betegellátási rendje
29 máj
Megújuló köznevelési intézmények
Javában zajlanak a felújítási és korszerűsítési munkák a Debreceni Egyetem köznevelési intézményeiben. A járványhelyzet miatt kiürült iskolákban és óvodákban hamarabb kezdődött meg a felkészülés a következő tanévre.
28 máj
Betegellátás: első a biztonság
Fokozatosan, a biztonságot szem előtt tartva kell a teljes működés irányába elmozdítani a betegellátást – mondta a Debreceni Egyetem Klinikai Központ elnöke a Debrecen Televízióban. Berényi Ervin ugyanakkor hozzátette: a járványnak nincs vége, az egészségügynek fel kell készülni az újabb hullámra.