Kitüntetések, elismerések átadása a FOK 2018. évi Diplomaosztó Ünnepségén

2018. július 19. - 11:30
Karunk diplomaosztó ünnepségén több kitüntetés és ösztöndíj is átadásra került.

Kitüntetések, elismerések átadása
a FOK 2018. évi Diplomaosztó Ünnepségén

Karunk diplomaosztó ünnepségén több kitüntetés és ösztöndíj is átadásra került.
A Fogorvostudományi Kar döntése alapján több évtizedes kiemelkedő oktatói, tudományos, klinikai tevékenysége elismeréséül Pro Facultate kitüntetésben részesült Dr. Redl Pál egyetemi docens úr.
A hallgatók elméleti és gyakorlati képzésében, az oktatás szervezésében végzett kiemelkedő munkája elismeréséül a Fogorvostudományi Kar Kiváló Oktatója kitüntetésben részesült Dr. Kovalecz Gabriella adjunktus asszony.
A Fogorvostudományi Kar és a fogorvostan hallgatók döntése alapján a hallgatók elméleti és gyakorlati képzésében, az oktatás szervezésében végzett kiemelkedő munkája elismeréséül a Fogorvostudományi Kar Év Oktatója kitüntetést kapta Dr. Varga István egyetemi docens és Dr. Póti László tanársegéd.
Kiemelkedő oktató, kutató munkájának elismeréséül a Fogorvostudományi Kar Fiatal oktató, kutató ösztöndíját kapták: Dr. Gebri Enikő tanársegéd, Dr. Kovalecz Gabriella adjunktus, Dr. Marincsák Rita adjunktus, Dr. Szalóki Melinda adjunktus, Dr. Bakó József adjunktus és Tóth Ferenc tanársegéd.
A fogorvostan hallgatók gyakorlati képzésében végzett, több éves kiemelkedő oktatási tevékenységéért a „Fogorvostudományi Kar gyakorlati oktatásának támogatásáért díszoklevél” Ezüst Fokozatának díszoklevelét Dr. Gyurcsó Marianna vette át.
A Fogorvostudományi Kar Kiváló Dolgozója kitüntetésben részesült Csege Ibolya vezető asszisztens.
Szakdolgozói ösztöndíjban részesült több évtizedes kiemelkedő szakmai munkája elismeréséül Kerti Erika fogorvosi asszisztens.
Kimagasló közéleti tevékenységük elismeréseként Pro Facultate Iuventutis kitüntetésben részesültek Dr. Fülöp Zsanett és Dr. Parth Patel fogorvosdoktorok.
Kimagasló tanulmányi, kutatási és közösségi tevékenységéért a Fogorvostudományi Kar döntése alapján Dr. Parth Patel „Fogorvostudományi Kar Kiváló Fogorvostan hallgató” kitüntetést vett át.
Az elmúlt években végzett kiemelkedő szakmai, közéleti tevékenységért, a Hallgatói Mozgalomért Emlékplakett kitüntetést vehette át Dr. Fülöp Zsanett, Fogorvostudományi Kar Hallgatói Önkormányzat leköszönő elnöke.
Debreceni Egyetem Kiváló Hallgatója kitüntetést veheti át kiváló közéleti és szakmai tevékenysége elismeréséül Dr. Bohács Judit fogorvosdoktor.
A Debreceni Egyetem Hallgatói Önkormányzatának elnökségi elismerő oklevelét vehetik át az egyetemi éveik alatt nyújtott közéleti tevékenységükért Dr. Berta Boglárka és Dr. Dienes Barbara.

A kar kitüntetett munkatársainak és hallgatóinak őszinte elismeréssel gratulálunk, további munkájukhoz sok sikert kívánunk!

Dr. Redl Pál egyetemi docens átveszi a Pro Facultate kitüntetést
Dr. Hegedűs Csaba dékántól

Fogorvostudományi Kar Kiváló Oktatója kitüntetésben részesült és Fiatal oktató, kutató ösztöndíjat kapott Dr. Kovalecz Gabriella adjunktus

A Fogorvostudományi Kar Év Oktatója kitüntetést Dr. Varga István egyetemi docens Dr. Hegedűs Csaba dékántól vette át