Sikeres habilitációs előadás

2018. február 23. - 11:00
Dr. Varga István egyetemi docens, általános dékánhelyettes 2018. február 23-án sikeresen megvédte habilitációs dolgozatát.

Dr. Varga István egyetemi docens, általános dékánhelyettes 2018. február 23-án A Debreceni Egyetem Fogorvostudományi Karán sikeresen megvédte habilitációs dolgozatát a Dr. Paragh György egyetemi tanár által vezetett, Debreceni Egyetem Orvos- és Egészségtudományok Tudományterületi Szakértő Bizottság előtt.
A két nyilvános, magyar és angol nyelvű habilitációs (tantermi) előadás címe: A nem sebészi parodontális terápia lehetőségei, Non-surgical periodontal therapy.
A habilitációs tudományos előadás címe: Az antifungális terápia vizsgálata orális szempontból is jelentős Candida fajok esetében.

Dr. Varga István egyetemi docens habilitációs tantermi előadása

Szakértő bizottság: Dr. Minárovits János egyetemi tanár, Dr. Szabó Judit egyetemi docens, Prof. Dr. Parragh György elnök, Dr. Horkay Irén professzor emeritus, Dr. Dobó Nagy Csaba egyetemi tanár

Dr. Horkay Irén professzor emeritus, Dr. Dobó Nagy Csaba egyetemi tanár