Kitüntetések és kinevezések átadása a Kari Tanácsülésülésen 2017.december 6.

2017. december 06. - 11:15
A 2017. december 6-án tartott Kari Tanácsülés alkalmával Dr. Hegedűs Csaba dékán egyetemi docensi megbízólevelet és kitüntetéseket adott át.

A 2017. december 6-án tartott Kari Tanácsülés alkalmával Dr. Hegedűs Csaba dékán úr átadta Dr. Radics Tünde egyetemi docensnek a docensi megbízólevelet.
Dr. Kövér József a FOK júniusban megrendezett Diplomaosztó ünnepségén nem tudott részt venni, ezért részére Dr. Hegedűs Csaba ez alkalommal nyújtotta át a Fogorvostudományi Kar Arany fokozatú Díszoklevelét.
Kiemelkedő tanulmányi munkájuk elismeréseként a 2017/18 –as tanévben felsőoktatási ösztöndíjban részesült Ábrám Noémi Lilla, Bohács Judit és Fülöp Zsanett.
A kinevezéshez és a kitüntetésekhez szeretettel gratulálunk, és további sikereket kívánunk!

Dr. Radics Tünde egyetemi docensnek az egyetemi docensi megbízólevelet  Dr. Hegedűs Csaba dékán adta át

Dr. Radics Tünde egyetemi docensnek az egyetemi docensi megbízólevelet  Dr. Hegedűs Csaba dékán adta át

Dr. Kövér József átvette az Arany fokozatú Díszoklevelet

Ábrám Noémi Lilla Felsőoktatási Ösztöndíjban részesült