18 jan
Új tanszékek a Fogorvostudományi Karon
A Fogorvostudományi Karon új tanszékek kerültek létrehozásra.
Vendég orvoskolléga Kínából
2017. október 20. és 2018. január 16. között a Fogorvostudományi Kar vendége volt Dr. Tian Jialing kínai orvos kolléga.
12 jan
Kitüntetések és kinevezések átadása a Kari Tanácsülésülésen 2017.december 6.
A 2017. december 6-án tartott Kari Tanácsülés alkalmával Dr. Hegedűs Csaba dékán egyetemi docensi megbízólevelet és kitüntetéseket adott át.
Interaktív Ortodonciai Kerekasztal
Prof. Anmol Singh Kalha előadásához kapcsolódóan 2017. november 28-án karunk interaktív ortodonciai kerekasztalt továbbképzést tartott.
MAÁSZT és MFT Kongresszus
MFT Fogpótlástani Társaság, MAÁSZT és Danubius Tudományos kongresszusok
25 aug
Újabb tenisz sikerek
Újabb aranyérmek a 47. Orvos Tenisz Világbajnokságon és a a 33. Lexus Országos Orvos Teniszbajnokságon.
23 júl
15. ECERS konferencia
Az Európai Kerámiai Társaság (European Ceramic Society, ECERS) 15. tudományos konferenciája.
20 júl
FOK-oztuk a Campus Fesztivált
A Magyar Fogorvostanhallgatók Egyesülete változatos programokkal várta a fesztiválozókat a 2017-es Jubileumi Campus Fesztiválon.
A Fogorvostudományi Kar Kari Tanácsának ülése
A Fogorvostudományi Kar Kari Tanácsának ülése 2017. június 30.