Újabb tenisz sikerek

2017, augusztus 25 - 13:49

Dr. Bágyi Kinga egyetemi docens, oktatási dékán-helyettes a 2017. augusztus 19-25. között megrendezett 47. Orvos Tenisz Világbajnokságon Pilzn-ben (Csehország) három aranyérmet szerzett. Egyéniben megvédte korábbi világbajnoki címét, vegyes párosban Dr. Orosz Lászlóval a Sebészeti Intézet adjunktusával, párosban pedig osztrák partnernőjével lépett a dobogó legfelső fokára.

2017. június 23-25. között Balatonbogláron rendezték meg a 33. Lexus Országos Orvos Teniszbajnokságot, ahol Dr. Bágyi Kinga a nyílt egyéni versenyszámban, a női 45+ és a női nyílt páros-, valamint a civil vegyes párosban (fiával Hunorral) egyaránt aranyérmeket szerzett.

Sok szeretettel gratulálunk!

47. Orvos Tenisz Világbajnokságon Pilzn, Dr. Bágyi Kinga egyetemi docens, oktatási dékán-helyettes megvédte világbajnoki címét: 45+  egyéni aranyérem

47. Orvos Tenisz Világbajnokságon Pilzn, Dr. Bágyi Kinga egyetemi docens, oktatási dékán-helyettes megvédte világbajnoki címét: 45+  egyéni aranyérem

47. Orvosi tenisz Világbajnokság Dr. Bágyi Kinga és Dr. Orosz László (Sebészeti Intézet)   45+ vegyespáros I. hely