A Fogorvostudományi Kar Kari Tanácsának ülése

2017, június 30 - 14:37 2017. június 30.

A FOK Kari Tanácsának ülésén az aktuális napirendi pontok megtartásával, a 2017. évi Diplomaosztón átadásra nem került kitüntetések adományozása, a Dékán-helyettesi megbízások átadása és a Fogorvostudományi Kar Bizottságaival kapcsolatos, a FOK Működési Rendje alapján végrehajtott titkos szavazás történt.

A Fogorvostudományi Kar döntése alapján a hallgatók elméleti és gyakorlati képzésében, az oktatás szervezésében végzett kiemelkedő munkája elismeréséül A Fogorvostudományi Kar Kiváló Oktatója kitüntetésben részesült Dr. Matesz Klára professzor asszony.

A Fogorvostudományi Kar döntése alapján kiemelkedő oktató, kutató munkájának elismeréséül Fiatal oktató, kutató ösztöndíjban részesült Dr. Hajdu Péter adjunktus úr.

Dr. Hegedűs Csaba dékáni elismerés és köszönő oklevél adományozásával megköszönte Dr. Redl Pál és Dr. Tornai István dékán-helyettesek urak munkáját. A Kari Tanács Ülés alkalmával Dékán úr átadta a dékán-helyettesi megbízásokat Dr. Bágyi Kinga egyetemi docens asszonynak és Dr. Varga István egyetemi docens úrnak.

Dr. Hegedűs Csaba dékán átadta a Fiatal oktató, kutató ösztöndíj oklevelet Dr. Hajdu Péter adjunktus úrnak

Dr. Hegedűs Csaba dékáni elismerés és köszönő oklevél adományozásával megköszönte Dr. Redl Pál dékán-helyettes munkáját

Dr. Hegedűs Csaba dékáni elismerés és köszönő oklevél adományozásával megköszönte Dr. Tornai István dékán-helyettes munkáját

A dékán-helyettesi megbízás átadása Dr. Bágyi Kinga egyetemi docens asszonynak