FOK Diplomaosztó Ünnepség 2017.

2017, június 23 - 12:21

2017. június 23-án diplomaosztó ünnepségünk alkalmával 30 magyar és 38 külföldi állampolgárságú hallgató vette át fogorvosdoktori diplomáját. Közülük a Fogorvostudományi Kar 3 végzős hallgatója: Dr. Dagbjört Vésteindóttir, Dr. Heiner Marica Mónika és Dr. Szakács Dóra Fanni summa cum laude minősítéssel fejezte be tanulmányait.

A Szenátus és a Fogorvostudományi Kar Tanácsa: Dr. Redl Pál egyetemi docens, Dr. Bartha Elek oktatási rektor-helyettes és Dr. Hegedűs Csaba egyetemi tanár, a Fogorvostudományi Kar dékánja

Dr. Hegedűs Csaba egyetemi tanár, a Fogorvostudományi Kar dékánja

Szakács Dóra Fanni előterjeszti a fogorvosdoktor jelöltek kérelmét az avatásra

A hippokratészi eskütétel